Geactualiseerd V&A Omzetten verzekerd ontslag - c.q. loonstamrecht
Op 31 maart 2022 zijn op de website van het Centraal Aanspreekpunt Pensioenen van de Belastingdienst geactualiseerde versies van diverse vragen en antwoorden gepubliceerd, zo ook op het terrein van ontslag-/loonstamrechten.
Actualiteit
V&A 10-006 behandelt de vraag of een loonstamrecht kan worden omgezet in een stamrechtspaarrekening of stamrechtbeleggingsrecht zonder dat het loonstamrecht geacht wordt te zijn afgekocht.
In de geactualiseerde versie van 31 maart 2022 is de beleggingsonderneming als mogelijke uitvoerder van een stamrechtspaarrekening of stamrechtbeleggingsrecht toegevoegd.
Meer weten?
Wil je meer weten over actuele pensioenontwikkelingen, schrijf je dan in voor:
Daar gaan we uitgebreid in op de actuele ontwikkelingen rondom pensioen en overige inkomensvoorzieningen.
Permanente Educatie: al onze E-learning, Masterclasses, Workshops en Vaardigheidstrainingen zijn geaccrediteerd voor Permanente Educatie